Taniej!
Seria Na Szlaku książki podróżnicze

Pakiet ,,Na Szlaku”

Pakiet wszystkich tytułów z serii podróżniczej Na Szlaku.

247,10 zł 199,90 zł

Brak w magazynie - Dołącz do osób oczekujących, które otrzymają email, kiedy ten produkt będzie ponownie dostępny.

5 z 5 na podstawie oceny 1 klienta
(1 opinia klienta)

Opis produktu

Pakiet wszystkich tytułów z serii podróżniczej Na Szlaku.

Katarzyna Maniszewska Podróżnik bez powodu. Łut szczęścia.

Podróżnik bez powodu. Łut szczęścia to zbiór opowieści z podróży autorki, która samotnie z plecakiem przemierza Azję, trafiając również na Papuę oraz Wyspę Wielkanocną.

Dominik Szmajda, Rower góral i na Ural. Dziennik z wyprawy na Ural Polarny

Książka jest relacją z przebiegu oryginalnej wyprawy autora na Ural Polarny, którą odbył latem 2012 roku. Celem podróży była samotna rowerowa eksploracja dzikich terenów górskich za kołem podbiegunowym, a w wymiarze mentalnym – przeżycie prawdziwej męskiej przygody.

Łukasz Supergan  Pustka wielkich cisz.

Realizuje swoje marzenia od dwudziestu pięciu lat, od momentu rozpoczęcia jego przygody z górami. Wprawa Łukiem Karpat (2004), podczas której przeszedł 2200 km w 93 dni. Wędrował przez ziemie Rumunii, Ukrainy, Polski, Czech i Słowacji.

Michał Kozok Siłami natury, czyli bez silnika przez Amerykę Południową.

Szalona jazda – na wozie, pod wozem, a czasem z wózkiem. Sklepowym albo pustynnym! Opowieść o marzeniu pielęgnowanym przez dziewięć lat. 13 tys. km z południa na północ Ameryki Południowej. W 10 miesięcy z Cabo Froward na krańcu Chile aż do Punta Gallinas na kolumbijskim wybrzeżu Morza Karaibskiego.  Wyłącznie siłami natury.

Paweł Kowalczyk Czerwone drogi Auroville. Wolontariat w Indiach i świat tamilskich wiosek. 

Czym jest Auroville? Eksperymentalną ekowioską w egzotycznym otoczeniu? Namiastką przyszłej rzeczywistości? Utopijnym projektem utrzymywanym dzięki rządowej pomocy i prywatnym darowiznom? A może unikalną przestrzenią wolności i zarazem źródłem inspiracji dla poszukujących alternatywy dla obecnej formy globalizmu i dominacji wielkiego kapitału?

Mirosław Stachowski Motocyklem nad Bajkał

Motocyklem nad Bajkał to przykład realizacji marzenia, a jednocześnie praktyczna relacja z wyprawy, która – dla osób planujących odbyć podobną podróż po Rosji – może być nieocenionym poradnikiem. Zawiera również sporo interesujących obserwacji z „życia bikera” na trasie we współczesnej, postkomunistycznej Rosji.

Dodatkowe informacje

Waga 2500 g

1 opinia o Pakiet ,,Na Szlaku”

  1. 5 z 5

    :

    Seria “Na szlaku” to wspaniałe książki podróżnicze opisujące wyprawy w najdalsze i najdziksze zakątki świata. Polecam i zachęcam wszystkich do lektury.

Dodaj opinię