Taniej!
Oczami Dos Gringos. Kuba i Kolumbia

Oczami dos gringos. Kuba, Kolumbia i Amazonia

Przedsprzedaż! Wysyłka po 1.12.2016.

44,90 zł 39,90 zł

Na stanie

Opis produktu

Przedsprzedaż! Wysyłka po 1.12.2016.

Kubę odwiedziliśmy poniekąd przypadkiem, bo i tak mieliśmy lecieć przez Hawanę. Kraj kontrastów, biedy i sympatycznych ludzi, u których łzy radości przeplatają ze łzami i potem codziennego trudu, lecz którzy nigdy nie poddają się bezradności.

Kolumbia natomiast w oczach gringos jest odzwierciedleniem wszelkiego zła, krajem zżeranym korupcją, przestępczością i walką karteli narkotykowych o dominację, chociaż mieszkańcy tego kontynentu mówią, że jest to najpiękniejszy kraj Ameryki Południowej.

A Amazonia? Skąd się wzięła nasza miłość do dżungli?

Nastąpiła nagle i niespodziewanie. Jak uderzenie pioruna, z impetem przeniknęła głęboko do naszego wnętrza i szybko zmieniła się w uzależnienie. Absolutnie wciągnęła nas w siebie. Objawiła się jako nieuleczalna choroba; zatraciliśmy się w niej absolutnie i bez opamiętania.

Dżungla, tak wielka a delikatna; tak jednolita a tak nieznana i nieodkryta. Wspaniała natura, a jednocześnie tak okrutna. Potrafi schronić i ukoić zszargane nerwy, ale równocześnie daje się poznać jako bezwzględna maszyna do zabijania.

Autorzy

Dodatkowe informacje

Liczba stron

262

Oprawa

Miękka

Rok wydania

2016

język

polski

ISBN

ISBN 978-83-65419-24-8

Autor

Kubiak Alicja Kurzela Jan

SKU: ISBN 978-83-65419-24-8 Kategorie: , Tagi: , , , , ,

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “Oczami dos gringos. Kuba, Kolumbia i Amazonia”