Taniej!
Pakiet książek Łukasza Supergana

Pakiet książek Łukasza Supergana

Pakiet książek autorstwa Łukasza Supergana. 

82,90 zł 59,90 zł

Brak w magazynie - Dołącz do osób oczekujących, które otrzymają email, kiedy ten produkt będzie ponownie dostępny.

5 z 5 na podstawie oceny 2 klientów
(2 opinie klienta)

Opis produktu

Pakiet książek autorstwa Łukasza Supergana. 

Pieszo do irańskich nomadów

Relacja z pierwszego w historii pieszego przejścia irańskiego łańcucha gór Zagros z północy na południe, na dystansie  około 2300 km. Autor opisał i utrwalił na fotografiach spotkania z ostatnimi żyjącymi tam koczowniczymi ludami: Lurów, Bachtiarów i Kaszkajów, oraz gościnnymi Azerami i Kurdami.

Po 76 dniach samotnej wędrówki przez surowy, pustynny i półpustynny masyw, którego najwyższe szczyty przekraczają wysokość 4 000 m, po zmaganiach z upałem i brakiem wody, ale też mrozem i śniegiem blokującym przełęcze, Łukasz Supergan przeszedł całą długość Zagrosu, docierając do Oceanu Indyjskiego. Wśród wielu przeżyć nie ominęło go też aresztowanie i 24-godzinny pobyt na posterunku.

Pustka wielkich cisz

Pustka wielkich cisz to opowieść o pierwszym w historii samotnym przejściu Łuku Karpat. O wędrówce, która okazała się najtrudniejszą i najpiękniejszą drogą, jaką  kiedykolwiek przeszedłem. O walce z górami i samym sobą, własnymi słabościami i lękami. Oraz o marzeniu, które stało się obsesją, a spełnione przewróciło do góry nogami moje życie. Opowieść osobista, miejscami bolesna, bez koloryzowania i ukrywania tego, co bolesne, po prostu szczera. Spisywana na gorąco już w czasie drogi przez Karpaty, w notatniku niesionym w plecaku. Często w strugach padającego deszczu, w ciasnym namiocie, przy mdłym świetle latarki lub świeczki.

To opowieść o wizji, zrealizowanej za sprawą uporu i determinacji.

Łukasz Supergan

Autor prowadzi również własną stronę internetową www.lukaszsupergan.com, na której można znaleźć m.in. fascynujące relacje z rozmaitych wypraw, wspaniałe zdjęcia oraz informacje na temat wydarzeń podróżniczych, w jakich warto wziąć udział.

Opinie: 2 o Pakiet książek Łukasza Supergana

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “Pakiet książek Łukasza Supergana”